0_Web_АктуелноОпштествоХроникаХроника.Портал

Во куќа во Волково каде настанал пожар пронајдена почината 51-годишна жена

Почината 51-годишна жена е најдена во куќа во Волково во која настанал пожар рано утрово.

Back to top button
Close
Close