0_Web_АктуелноДописници МКДОпштински вести

Во Крушево гости за празниците, се очекува безбеден пречек на Новата година

Во Крушево има гости кои сакаат новогодишните и божиќните празници да ги поминат мирно, спокојно и со чувство на безбедност.

Back to top button
Close
Close