Svet.SlajderСветСвет.Портал

Во Кина уапсени лекари кои краделе и препродавале органи од жртви на сообраќајни несреќи

Криминалната група ги излажала семејствата на починатите, кажувајќи им дека ги користеле нивните органи за да им помогнат на болни на кои им е потребна трансплантација на органи, соопшти Би-Би-Си

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close