Svet.SlajderСветСвет.Портал

Во Кина најмалку седум луѓе избодени до смрт

Најмалку седум лица загинаа, а уште толку се повредени откако беа нападнати со нож во градот Каијуан, во кинеската провинција Лијаонинг

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close