КултураКултура.Портал

Во КИЦ промоција на книгата „4х9“ драмата „9“

Во паркот пред Културно-информативниот центар – Скопје вечер ќе биде промовирана книгата „4х9“ драмата „9“ од Гоце Ристовски, објавена на четири јазици: македонски, руски, српски и бугарски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close