0_Македонија.ПорталДописници МКДОпштински вести

Во Кавадарци одбележан Меѓународниот ден на старите лица

По повод први октомври, Меѓународниот ден на старите лица, во организација на Црвен крст на Република Северна Македонија - Општинска организација Кавадарци, денеска се реализираа неколку активности.

Back to top button
Close
Close