Дописници МКД

Во Карбинци трибина за реформите во основното образование

Наставници и родители од Општина Карбинци денеска беа дел од трибината „Темелна реформа за подобро, поквалитетно образование за нашите деца“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close