СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Во Израел за еден ден регистрирани 11.000 новозаразени со Ковид-19

Во Израел во изминатите 24 часа регистрирани се речиси рекордни 11.000 новозаразени лица, соопшти денеска Министерството за здравство

Back to top button
Close
Close