ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Во Италија активни над 200 пожари

Активни пожари има во Калабрија, на островот Сицилија и на островот Сардинија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close