0_Спорт.ПорталSport.SlajderВидео изјаваРакомет

Во исчекување на шампионите се загрева атмосферата на аеродромот во Скопје

Неколку илјади навивачи на Вардар веќе се на меѓународниот аеродром во Скопје во исчекување на европските шампиони.

Back to top button
Close
Close