Svet.SlajderСвет

Во Хонг Конг уапсени 47 опозициски активисти

Полицијата во Хонг Конг уапси 47 опозициски активисти под обвинение за заговор и субверзивни активности.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close