0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Во Холандија утре нема фудбал во очекување на снежна бура 

Одложени се сите четири натпревари во холандската Прва лига закажани за утре поради најавите на метеоролозите за обилни врнежи од снег во целата земја, соопшти попладнево Холандскиот фудбалски сојуз. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close