ЕвропаЕвропа.Портал

Во Германија убиени пет деца, од една до осум години

Германската полиција откри тела на пет деца во зграда во западниот град Солинген, објави Фокус, цитирајќи полициски портпарол.

Таг
Back to top button
Close
Close