0_Магазин.ПорталСцена

Во Германија избрана „Мис 50 +“

Финалето на натпреварувањето се одржа во градот Харзевинкл во Северна Рајна-Вестфалија. На него учествуваа 20 дами на возраст од 50 до 69 години.

Back to top button
Close
Close