Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Во Франкфурт повеќе лица прободени со нож

Повеќе лица денеска се избодени со нож во германскиот град Франкфурт

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close