Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Во Франција убиени тројца полицајци во обид да спасат жена од семејно насилство

Возрасен маж рано утринава застрелал тројца полицајци во едно француско село, додека четвртиот го ранил, соооштија денеска француските медиуми, повикувајќи се на јавното обвинителство од Клермон-Феран, пренесе ДПА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close