Svet.SlajderДописници СветСветСвет.Портал

Во Филаделфија пронајдено комбе полно се експлозив 

Полицијата во Филаделфија синоќа открила комбе полно со експлозив, факели и плински боци, објавија денеска американските медиуми без да прецизираат кој е сопственикот на фургонот и дали е придведен некој

Back to top button
Close
Close