Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Во Федерацијата БиХ од утре се воведува полициски час

Поради влошената епидемиолошка состојба, Кризниот штаб на Федерацијата Босна и Херцеговина ги заостри мерките за спречување на ширење на Ковид-19 со воведување полициски час и намалување на бројот на дозволени лица на јавни собири од 50 на 30

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close