0_Web_АктуелноSvet.SlajderЕвропа

Во ЕУ 27 милиони луѓе се вакцинирани против Ковид-19

Околу 27 милиони луѓе примиле две дози од вакцините прротив Ковид-19, изјави заменик претседателот на Европска комисија, Марош Сефкович

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close