Дописници МКДХроникаХроника.Портал

Во дворот на тетовскиот затвор вработен нашол марихуана

Тетовските полициски инспектори започнаа истрага за најдена марихуана во дворот на тетовскиот затвор. Дрогата ја нашол еден од вработените, па пријавил во СВР Тетово.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close