0_Web_АктуелноSvet.SlajderСветСвет.Портал

Во двор на црковен интернат во Канада пронајдени посмртни останки од 751 дете

Ова не е масовна гробница, ова се необележани гробови, рече Делорм, пренесе агенцијата Анадолија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close