0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Во Драчево регистрирани 218 прекршоци во сообраќајот

На територија на Драчево во текот на вчерашниот ден изречени се 218 санкции за прекршоци во сообраќајот. 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close