Дописници МКДОпштински вести

Во Делчево отворена изложба на фотографии „Проект 365“ од авторот Ненад Пивко

Во Делчево отворена изложба на фотографии од авторот Ненад Пивко. Изложбата како што истакна авторот е насловена како „Проект 365", а во рамки на истата делчевчани во наредните 10 дена колку што ќе биде отворена ќе можат да видат повеќе негови фотографии создадени во текот на една година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close