Дописници МКДОпштествоОпштински вести

Во Дебарско вчера 15 казни за брзо возење

Спроведените контроли од страна на сообраќајната полиција на патиштата во Дебарско потврдиле дека возачите сакале да возат побрзо од дозволеното.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close