Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Во Црна Гора почнува масовна вакцинација

На 140 пунктови денеска во Црна Гора почнува масовна имунизација на населението против Ковид-19 со кинеската вакцина на Синофарм

Back to top button
Close
Close