ОпштествоХроникаХроника.Портал

Во Чаир вчера санкционирани 131 возач 

Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден во рамки на  засилените акциски контроли во областа на сообраќајот,  само на територијата на скопски Чаир изрече вкупно 131 санкција.

Back to top button
Close
Close