0_Македонија.ПорталОпштински вестиСкопје

Во Центар бесплатен паркинг за новогодишните и божиќните празници

Бесплатен паркинг за време на божиќните празници на сите отворени и затворени паркиралишта со кои стопанисува ЈП паркинзи на општина Центар, информираат од јавното претпријатието.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close