0_Web_АктуелноДописници СветКултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Во Бургас првпат се одржуваат „Денови на македонската култура“

Манифестацијата „Денови на македонската култура“ ќе биде отворена денеска во бугарскиот приморски град Бургас.

Back to top button
Close
Close