Svet.SlajderЕвропа

Во Британија 99 проценти од луѓето ќе бидат под уште порестриктивен режим

Речиси 99 проценти од Британците ќе треба да бидат под уште порестриктивен режим од следната недела, соопштија денеска британските власти.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close