ЕвропаЕвропа.Портал

Во Британија 18.662 новозаразени, 398 починати

Велика Британија денеска пријави 18.662 нови случаи на коронавирус и 398 починати.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close