0_Web_АктуелноSvet.SlajderБалкан

Во Брисел почнува 15-от фестивал на балканска култура

Мулти-уметничкиот фестивал ќе трае до 25 април и може да се следи преку нова мобилна апликација и веб-страницата на фестивалот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close