СветСвет.Слајдер

Во бомбашки напад во Пакистан загина полицаец

Еден полицаец загина, а двајца се повредени во бомбашки напад што денеска е извршен врз полициско комбе во Пешавар, северозападен Пакистан, соопшти полицијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close