Svet.SlajderСвет

Во Боливија уништени три големи импровизирани фабрики за производство на кокаин

Боливиската полиција денеска соопшти дека открила и уништила три огромни фабрики, во кои дневно можеле да се произведат околу 900 килограми крек

Back to top button
Close
Close