Svet.SlajderБалканНекатегоризирано

Во БиХ пристигнува првиот контингент вакцини од ЕУ

На меѓународниот аеродром во Сараево денеска треба да пристигне првиот контингент вакцини против ковид-19 од механизмот „ЕУ4Хелт“, основан од Европска Унија

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close