0_Македонија.ПорталДописници МКДОпштински вести

Во Берово од утре акција за собирање кабаст отпад

Во Берово започнува акција за собирање кабаст отпад. Од Општината информираат дека акцијата ќе се одвива во текот на претстојната работна недела, почнувајќи од понеделник.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close