0_Македонија.ПорталВременска прогнозаГраѓански сектор

Во Берово -10, во Скопје минус осум

Температури под нулата изутринава има во цела Македонија, а најниските се измерени во Берово -10 степени и во Скопје минус осум. 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close