ЕвропаСвет.Слајдер

Во Белгија уапсени 40 лица и запленети десетина милиони цигари

Белгиската царина уапси 40 лица, заплени десетици милиони фалсификувани цигари од нелегални производствени капацитети низ целата земја

Back to top button
Close
Close