СветСвет.Портал

Во Јапонија и Ирска регистрирани случаи на зараза со новиот вид на коронавирус

Во Јапонија и во Ирска се регистрирани први случаи на зараза со новиот вид на коронавирус.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close