Svet.SlajderДописници СветЕвропа

Во Антверпен запленет огромен арсенал оружје 

Белгиската федерална полиција запленила цел арсенал воено оружје, од кои 21 калашников во градот Антверпен, јави дописничката на МИА од Брисел

Back to top button
Close
Close