Svet.SlajderБалканДописници Свет

Во Албанија само еден нов случај со Ковид-19, хоспитализирани тројца пациенти

По петнаесет месеци од првите два потврдени случаи со Ковид-19 се чини Албанија се збогува со опасниот вирус

Back to top button
Close
Close