БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Во Албанија продолжува да коси „белата чума“

Податоците на Институтот за статстика - ИНСТАТ, покажуваат дека „белата чума“ и понатаму коси во Албанија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close