БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Во Албанија полицискиот час од денеска според стариот распоред

Тоа значи дека се враќа одлуката на Комитетот на експерти за справување со пандемијата, со која од 11 ноември беше воведен полициски час од 22:00 до 6:00 часот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close