Svet.SlajderБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Во Албанија почна новата академска година со протест на студентите

Во Албанија денескапочна новата академска 2020/2021 учебна година за 130.000 студенти, од кои 21.000 се бруцоши

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close