Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Заев се плаши од избори, затоа бега од предвремени, затоа што знае дека по промените ќе одговара за криминалот

Зоран Заев се плаши од избори на кои граѓаните слободно ќе можат да се изјаснат и да го испратат во историјата. Заев бега од предвремени избори затоа што знае дека губи. Заев се плаши од избори затоа што знае дека губи, а по промените ќе има одговорност за криминалот кој го правел.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close