Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Заев не знае што и каде ветил

Зоран Заев не знае што и каде ветил. Секој процес во државата е проблематизиран од ветувањата со кои Заев се расфрлал низ соседството уште од периодот пред да дојде на власт.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close