Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Заев е во паника, мнозинството е кревко, мирот кој мисли дека го купил е привиден

Заев е во паника. Не сите пратеници што гласаа за Владата пак ќе го сторат истото повторно.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close