Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Заев ќе поднесе закон со кој ќе овозможи извоз на канабис за поголем профит на фирмата на својот братучед

Зоран Заев ќе поднесе измени на закон со кој ќе овозможи извоз на канабис за поголем профит на фирмата на својот братучед.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close