Политички партии

ВМРО – ДПМНЕ: Време е за одговорен пристап и мерки кои ќе креираат развој

Тоа што СДСМ се фали со кредитен рејтинг кој се дефинира како ѓубре, покажува колку вистински не им помогнале на стечајците кои тие ги направија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close