Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Во Владата врие од корупција, тоа го покажа и Извештајот на Стејт Департментот

Тоа што се гонат само ситни прекршители, додека големите функционери остануваат надвор од опфатот на органите на прогонот говори дека власта функционира како мафија, која си ја штити главата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close