Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ:Власта знаела цели два дена дека Мијалков ќе бега и не преземала ништо

Нека се прибере Спасовски и нека не глуми лудило. Сега испаничениот Спасовски е најголемиот виновник за бегството на Мијалков.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close